تمامي مطالب موجود در اين سامانه از وب سايت هاي ديگر و بدون دخالت انساني جمع آوري شده , لذا تمام مسئوليت آنها بر عهده وب سايت منبع ميباشد. مطالب مغاير با قوانين جمهوري اسلامي ايران را از طريق بخش تماس با ما به ما اعلام کنيد.


تازه ترین مطالب
تبلیغات


.  

سلام..
همونطور ک میدونین مدرسه ها شروع شده و منم...بدبخت شدم...
اوووف ا همون هفته اول امتحان میگیرن..امسالم انتخاب رشته دارم..
و امتحان تیزهوشان و نمونه..خیلی سخته..وااایی..
امروزم امتحان قلم چی داشتم ولی پیچوندم نرفتم..
آخه هیچی نخونده بودم:|
میرفتم گند میزدم هیچی ازم نمیموند..:|
خلاصه بگم کلی امتحان این هفته ریخته سرم..
دعا کنید خوب بدم امتحانا رو:(

ادامه مطلب  

درباره اعلام نمرات استاتیک و مقاومت و درباره ی امتحان صفحات  

ضمن قبولی طاعات تان؛
نمرات استاتیک و مقاومت در بازه ی زمانی 3 تا 4 تیرماه از طریق سایت دانشگاه اعلام می شود. بعد از اعلام نمرات، از طریق سایت و یا از طریق این وبلاگ می توانید اعتراضات تان را بنویسید.
و اما در مورد امتحان صفحات، با توجه به این که بسیاری از دوستان برای امتحان پوسته ها فاقد آمادگی بودند و با این که جزوه ی مربوط به امتحان پایانی در حدود 20 صفحه بیش نبوده، از عهده ی امتحان به خوبی برنیامده اند؛ لذا بارم امتحان پایانی به 5 نمره تقلیل یا

ادامه مطلب  

#27  

سلام 
  الآن که دارم مینویسم ساعت دقیقا 06:21 هستش .
  بازم دارم میرم مدرسه ، امیدوارم هم برای شما و هم برای خودم روز خوبی باشه .
  امروز یک امتحان سخت دارم ، دیشب تا ساعتای 12 وو خوردی داشتم میخوندم ، امتحان از جغرافیاس ، پنج تا درس بهمون دادن ، هر درسش حدود 10 صفحس  ، خدایا کمکمون کن نتنها تو این امتحان بلکه تو همه ی امتحان های زندگیمون قبول شیم . آمین !
 
 نظر بدید.

ادامه مطلب  

روز امتحان  

امروز امتحان بود مشخصات كارتم رو پیدا نكردم كه چاپ بگیرم... الان بجای اینكه سر امتحان باشم دارم شیفت میدم.از اول هم دلم نمیخواست شركت كنم ...انگاری از اول قسمت نبوده خیری جون هم كه همشیفتم سرما خورده ...مریم و مرضیه دارن امتحان میدن انشاءا..قبول بشن. راستی تو هم كه نیستی ..

ادامه مطلب  

جابجايي تاريخ امتحان ميان ترم  

دانشجویان محترم ریاضی مهندسی پیشرفته
با سلام و احترام
امتحان میان ترم به تاریخ های سه شنبه 16 آذرماه و چهارشنبه 17 آذرماه موكول شد.
ضمناً برای آن دسته از دانشجویانی كه به هر دلیلی امكان حضور در امتحان میان ترم در تاریخ های فوق را ندارند، امكان برگزاری امتحان در تاریخ سه شنبه 9 آذرماه وجود دارد. بنابراین در صورتی كه تمایل به حضور در امتحان 9 آذرماه دارید به اینجانب از طریق ایمیل درخواست خود را ارسال نمائید در صورت عدم ارسال ایمیل درخواست، امكان

ادامه مطلب  

امتحان میان ترم استاد امیری رشته روانشاسی  

امتحان میان ترم درس روانشناسی صنعتی - سازمانی  (6 فصل اول )و درس آموزه های روانشناسی در قرآن  ( 6 فصل اول )مورخ 29 آذر ماه بصورت تشریحی برگزار می گردد. امتحان میان ترم درس روانشناسی بازی ساعت 10 الی 11:30  (5 فصل )بصورت تشریحیامتحان میان ترم درس مقدمات روانشناسی سلامت ساعت 13  الی 14:30 (6 فصل اول ) بصورت تشریحی

ادامه مطلب  

لعنت به مدرسه  

حالت چشــــــــــــم......هنگام درس دادن استاد سر کلاس :(-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-) (-.-)وقتی استاد خبر امتحان رو میده :(o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O) (o.O)موقع امتحان:(←.←) (→.→) (←.←) (→.→) (←.←) (→.→)وقتی استاد موقع امتحان حواسش جمع میکنه واسه مچ گیری:(↓.↓) (↓.↓) (↓.↓) (↓.↓) (↓.↓)وقتی که نمره ها رو میزنن :(͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏) (͡๏̯͡๏)

ادامه مطلب  

توجه توجه:تاریخ امتحان میانترم دینامیک (دکتر نکیسا)  

توجه توجه:تاریخ امتحان میانترم دینامیک (دکتر نکیسا)
 
تاریخ امتحان میانترم دینامیک:چهارشنبه 26 آبان ماه 1395 راس ساعت 9 صبح در محل کلاس درس شماره 6 برگزار میگردد.
 
دانشجویانی که به هر دلیل در این امتحان غایب باشند ، با حل کردن سوالات مربوط به بخش میانترم در زمان امتحان پایانترم ، میتوانند جبران نمایند.
 

ادامه مطلب  

حالم خوبه وتو باور کن .....  

به نظرم یکی از حس های خوب دنیا خوب دادن یک امتحان است وقتی بعد از امتحان راضی هستی از عملکردت ،انگار کوله باری از رو دوشت برداشته میشه و خستگی از تنت در می یاد امتحان رو خوب دادم البته امتحان آسانی بود و به قول خود استاد حیف وقتی که از ما گرفته شد برای امتحا ن آسانش ....خود استاد هم راه آمد وبه صورت دوستانه کنار هم نشسته بودیم ومشورت هم تا حدودی آزاد بود البته من به جزء یک سوال کوچولو تقلب نکردم ....همه خوب دادن ومن هم در کنار همه خوب دادم ، الان حس

ادامه مطلب  

اضطراب امتحان چیست و راه های مقابله با آن کدام است؟  

ساراسون و دیوید سون در عالم روانشناسی اضطراب امتحان را اینگونه تعریف می كنند: «اضطراب امتحان نوعی خوداشتغالی ذهنی است كه با خود كم انگاری و تردید درباره توانایی های خود، مشخص می شود و غالبا به ارزیابی شناختی منفی، عدم تمركز حواس، واكنش های جسمانی نامطلوب و افت عملكرد تحصیلی فرد منجر می شود

ادامه مطلب  

نزدیکی امتحان ارشد 95  

کنکور ارشد داره میرسه الان یعنی 18 اسفند یعنی کلا تا امتحان ارشد فقط 58 روز مونده امروز گفتم بیام اینجا براتون بنویسم برام دعا کنید بهتر از این بشم و امتحان رو گند نزنم میخوام بازم بنویسم ولی حوصله ندارم در آخر برام دعا کنید لطفا.دوستدار شما جاوید

ادامه مطلب  

88  

آخی
یاشارم به عشقش رسید
امروز اومد گف به عشقش - دریا - رسیده و مراسم عقدشون بوده :)
خوشبخت بشن :) .. بهترینا رو ارزومندم واس زندگیشون :)
 
 
 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
 
آی ک امروز حال داد امتحان ندادم :))))
دم خانوم ورزیده گرم ازم امتحان نگرف..منم درطول کل امتحان..هی جواب این سوالو اون سوالو نیگا میکردم از رو بچه ها میرفتم به بقیه میرسوندم ^__^ .. چیکار کنم خو...کرم درون دارم..فک کن خرخونای کلاس !! به حسنا &

ادامه مطلب  

88  

آخی
یاشارم به عشقش رسید
امروز اومد گف به عشقش - دریا - رسیده و مراسم عقدشون بوده :)
خوشبخت بشن :) .. بهترینا رو ارزومندم واس زندگیشون :)
 
 
 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 
 
آی ک امروز حال داد امتحان ندادم :))))
دم خانوم ورزیده گرم ازم امتحان نگرف..منم درطول کل امتحان..هی جواب این سوالو اون سوالو نیگا میکردم از رو بچه ها میرفتم به بقیه میرسوندم ^__^ .. چیکار کنم خو...کرم درون دارم..فک کن خرخونای کلاس !! به حسنا &

ادامه مطلب  

امتحانات میان ترم  

امتحان میان ترم درس زبان تخصصی یک در تاریخ 95/08/29
امتحان میان ترم درس زبان تخصصی دو  در تاریخ 95/09/07 تا آخر فصل هشتم.
امتحان میان ترم و امتحان عملی نظریه های مشاوره و روان درمانی(کارشناسی) در تاریخ 95/09/06 تا صفحه 156 (آخر فصل پنجم )به صورت تشریحی و برگرفته از کتاب و تدریس کلاسی می باشد
 امتحان میان ترم روان شناسی شناختی(کارشناسی) از فصول دوم تا چهار به صورت تستی(40 سوال) در تاریخ 95/9/14 برگزار می شود
امتحان روان شناسی سالمندی از فصل های دو و سه و چهار به ص

ادامه مطلب  

چگونه امتحان ریاضی را آسان کنیم؟  

چگونه امتحان ریاضی را آسان کنیم؟
 
بچه های عزیز! امیدوارم که تا اینجا از نکات گفته شده، استفاده کافی برده باشید. فکر می کنم خودتان را برای امتحان آماده کردید و منتظرید که یادگیری خودتان را در امتحانات، آشکار کنید. موافقید در مورد امتحان ریاضی و نحوه آن با هم صحبت کنیم؟ مانند گام های پیشین، موارد کاربردی برای شما عرضه می گردد.
 
ریاضی یکی از مهم ترین درس ها است و اهمیت و ضرورت یادگیری آن به خصوص در این زمان که دنیا به دنبال علوم و تکنولوژی است

ادامه مطلب  

راهنمایی برای قبولی در امتحان رانندگی  

 راهنمایی برای قبولی در امتحان رانندگی
همه ی ما برای دریافت گواهینامه به آموزشگاه رانندگی میرویم و پس از گذراندن دوره های آموزشی در مرحله ی آخر دو امتحان آیین نامه و شهری را در پیش رو داریم .
هر دوی این امتحان ها سختی های خاص خودشان را دارند . مثلا در امتحان آیین نامه معمولا آقایان بیشتر از خانم ها مشکل دارند و چیزی حدود سه یا چهار دفعه رد میشوند و خانوم ها هم در امتحان شهری چیزی حدود 7 یا 8 دفعه رد میشوند!!!
اما برای رسیدن به یک آمادگی برای قبولی

ادامه مطلب  

قابل توجه والدین گرامی دانش آموزان عزیز پایه دهم  

برنامه امتحانات ارزشیابی آبان ماه پایه دهم
سه شنبه :          95/9/2      امتحان فیزیک
چهارشنبه :        95/9/3      امتحان عربی
پنج شنبه :         95/9/4      امتحان دین و زندگی
 
شنبه :             95/9/6       امتحان زبان خارجه  و تفکرو سواد رسانه ای
یکشنبه :          95/9/7       امتحان ریاضی

ادامه مطلب  

زمانبندی امتحانات میان ترم  

3 امتحان میان ترم شما به ترتیب زیر برگزار خواهد شد و عدم شرکت در یک امتحان یا نمره ی پایین در ان در امتحان بعدی جبران نمی شود پس لطفا از الان برای انها برنامه ریزی کنید . 
اولین امتحان - 95/8/3 - ساعت 12:15 تا 12:45 - سالن آزمون دانشکده برق -  مبانی و الگوریتم 
دومین امتحان - 95/9/1 - ساعت 12:15 تا 13 - سالن آزمون دانشکده برق -  حلقه ها و توابع 
سومین امتحان - 95/10/1 - ساعت 12:15 تا 13 - سالن آزمون دانشکده برق - ارایه های یک بعدی و دوبعدی 

ادامه مطلب  

قسمت هفتم همه با همیم  

مبینا. خوب استاد نتایج امتحان دیروز کجاست.
مهریار .پیش اقای هدایت 
مبینا مثل جت خودش رو به استاد هدایت رسوند اما سر راهش ستایش سبز شد و اون دوتا گرمپ به هم خوردن. ستایش داشت گریه میکرد مبینا اونو بغل کرد و پرسید چی شده . 
ستایش با لحنی گرفته گفت نه بر بیست بردم مبینا گفت ای جونم میدونی من چند بردم . همین مو قع ها استاد هدایت اومد بالا سر مبینا و گفت تبریک میگم شما توی امتحان کیمیا شش بر بیست بردین. 
مبینا . چیییییی .؟! ش...ش...شش 
استاد هدایت لبخندی گ

ادامه مطلب  

امتحان میان ترم دروس استاد تنکمانی رشته روانشناسی  

امتحان میان ترم درس مباحث اساسی 2 مورخ 20 آذر از فصل های 9 و 12  و 13 بصورت تستی (استاد تنکمانی رشته روانشناسی )  برگزار می گردد. امتحان میان ترم درس روانشناسی دین فصل اول تا آتخر صفحه 78 و فصل 5 از صفحه 150 تا 179 بصورت تستی برگزار می گردد.

ادامه مطلب  

استرنی زبان ایتالیایی 2016  

قبولی در استرنی ۲۰۱۶
 
امتحان استرنی نزدیکه و در این روزهای پایانی بهترین کار برای نتیجه گیری در امتحان حل کردن نمونه سوالات سال های قبل است. تعداد زیادی نمونه سوال استرنی چیلز و استرنی چلی در زیر قرار داده شده که تمامی موارد شامل سوالات آزمون تئوری و شفاهی به همراه پاسخ صحیح هر سوال و فایل و متن فایل صوتی است.
سطح B1:
دانلود نمونه سوالات امتحان زبان چیلز (CILS) سطح B1 از ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۴
دانلود نمونه سوالات امتحان زبان چلی (CELI) سطح B1 از ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۷
 
س

ادامه مطلب  

خدا مرا می بیند  

امتحان
ساعت امتحان بود . تنبلی و سستی در درس خواندن ، کار دستم داده بود و اضطراب سراپای وجودم را فراگرفته بود . چه کنم ؟ هر لحظه فکری به ذهنم می آمد . آخر تصمیم خودم را گرفتم .
کتاب درسی را در کشوی میز گذاشته و باظرافت تمام آن را طوری قرار دادم که نه کسی متوجه شود و نه به هنگام استفاده دچار مشکل شوم . لحظه ای احساس آرامش کردم . معلم وارد کلاس شد و برگه های سوال را توزیع کرد . همه آماده ی امتحان بودیم . اما ناگهان او بچه های کلاس را غافلگیر کرد . آهسته

ادامه مطلب  

امتحان زبان! تعطیلی! درس خوندن! آزمون!  

+صبح خیلی گرمم شده بود!
ربطوبت هوا انگار زیاد شده بود!
خوابم میومد!
برخلاف امتحان های دیگه ی زبان ، امتحان امروزم رو بد دادم!
فکر کنم خیلی بد!
+فردا تعطیله!
امیدوارم بتونم درس بخونم!
امروز رو هم باید برم سراغ درس ها!
جمعه آزمونه و باید به برنامه برسم و عقب نمونم.
ولی هندسه تحلیلی و ریاضیات گسسته رو از برنامه ی آزمون عقب هستیم!
مخصوصا هندسه تحلیلی!
هفته ی بعد هم که دوشنبه و چهارشنبه تعطیله!
امیدوارم حداقل این تعطیلی ها رو هدر ندم و بتونم خیلی خوب در

ادامه مطلب  

شصت و هفتمین نیو فولدر (67)  

دیگه کم کم دارم احساس میکنم اگر 4 هفته هر روز پشت هم امتحان نداشته باشم، از هدف خلقتم دور میشم و دنیا از هم فرو میپاشه ...
فکر میکردم میتونم بگم مالزی از ایران راحت تر میگیرن ولی باو غلط کردم، اخه کجای ایران 4 هفته هر روز پشت هم امتحان ؟ این معلم ها هم دیگه شورش در اوردن ،حالم داره بهم میخوره 

ادامه مطلب  

امتحان زنان  

یعنی هااااا من هر چقدر هم خونده باشم و بلد باشم اسم امتحان که میاد فراموشی میگیرم..
2-همیشه و در همه حال برای امتحان مبحث نخونده دارم...درود بر من..هیچ وقت هیییچ وقت من واسه امتحان اماده نبودم..شب امتحان بازیگوشیم گل میکنه و مجبورم تا صبح درس بخونم :/
3-بابا تشریحی دیگه چه صیغه ای بود آخه :/ ای بابا..
4-یادش به خیر من چقدر شب های امتخان می اومدم و اینجا مینوشتم...یادش به خیر..
یادمه یه بار واسه خونه حس پرواز داشتم..اولین باری که میخواستم برم خونه اخه فک

ادامه مطلب  

من را به من باز گردانید...  

در حالی که دیشب بیشتر همکلاسیها با پروفایلی با این متن " من با این همه خوشگلی...چرا باید فردا امتحان بدم"...در تلگرام سرگردان بوده و استرس زیادی را متحمل میشدند...من داشتم فیلم walk on shame...میدیدم...و اصلا برام اهمیتی نداشت که امتحان قرار است چگونه بگذرد...امتحان مورد نظر 4عدد نسخه داشت...یکی از یکی سخت تر...و حتما بعد از امتحان پزشکان عزیز بسی فحش نوش جان کردند...که حقشان است...دلیلی ندارد اینقدر بد خط باشند...این هم گذشت...البته بخش عملی کار در داروخانه ا

ادامه مطلب  

+ 390معادله عشق...!!  

بنام الله...
 
وقتی سوال طرح میکنین,
طوری طرح کنین تا اونایی ک قراره ج بدن,
بتونن همه مهارت ها و اطلاعاتشونو توی اون مبحثی ک ازش امتحان گرفته میشه ب نمایش بذارن,
ن این ک خودکشی کنین تا دورافتاده ترین آبادیه کم آب تاریخ بشرو معرفی کنین ک پدر بزرگ مارکوپولو تو 12 سالگیش تو خواب دیده بود و بعد از اونایی ک امتحان میدن بخواین تا ی پیاله آب نسبتا شیرین با خلوص 78%بیارن...
 
 

ادامه مطلب  

حرف و عمل  

أَحَسِبَ النَّاسُ أَن یُتْرَكُوا أَن یَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا یُفْتَنُونَ (العنکبوت/ 2)
بین خوش بینی با ساده لوحی فرق است. ساده لوحی یعنی، روی حرف و عمل کسی که امتحان پس نداده حساب باز کنی. فرمود: آیا پنداشته اید همین که اظهار ایمان کردید رهایتان می کنم؟ نه... روی اظهارات آدم امتحان پس نداده حساب باز نمی کنم. بلکه او را می آزمایم تا روشن شود در عمل هم همینگونه است یا نه. تا روشن شود راست می گوید یا دروغ.

ادامه مطلب  

داستان کوتاه شماره1  

برگه امتحان بی‌نام
یک استاد دانشگاه می‌گفت: یک بار داشتم برگه‌های امتحان را تصحیح می‌کردم. به برگه‌ای رسیدم که نام و نام خانوادگی نداشت. با خودم گفتم ایرادی ندارد. بعید است که بیش از یک برگه نام نداشته باشد. از تطابق برگه‌ها با لیست دانشجویان صاحبش را پیدا می‌کنم. تصحیح کردم و 17/5 گرفت. احساس کردم زیاد است. کمتر پیش می‌آید کسی از من این نمره را بگیرد.

ادامه مطلب  

مکانیک خاک تهران جنوب  

کلیه دانشجویانی که درس مکانیک خاک را در این ترم با اینجانب در دانشگاه تهران جنوب اخذ نمودند ملزم به انجام فعالیت های زیر می باشند:
1- ارائه درس  توسط هر دانشجو  بر مبنای فصل ذکر شده و بر اساس گروه های اعلام شده در کلاس
2- خواندن جزوه برای امتحان
3- منابع معرفی شده شامل کتاب شاپور طاحونی و جزوه کلاسی است.
4- جزوه شامل 9 فصل است که 5 فصل آن  به عنوان امتحان میان ترم و 4 فصل آن در روز مشخص امتحان گرفته خواهد شد. بدیهی است نمرات میان ترم دانشجویان از طر

ادامه مطلب  

امتحان پره انترنی  

امروز پس از مدت طولانی ناگهان یاد وبلاگم افتادم
خیلی وقت بود که اصلا به وبلاگم سر نزده بودم وحتی آدرسم رو فراموش کرده بودم. بیخوابی و استرس قبولی امتحان پره انترنی بدجوری کلافه ام کرده. شبها خواب ندارم و دائم نگران نتیجه ام هستم....
بالاخره دوران استاژری با اون همه امتحانش تموم شد . پس از چند ماه مطالعه فشرده برای امتحان پره انترنی بالاخره دوهفته پیش امتحان پره رو دادم و حالا فقط منتظر نتیجه ام هستم. امیدوارم خدا مثل همیشه کمکم کنه...
 
یه مقدار

ادامه مطلب  

 

یه ماه دیگه تولدمه
یهو به ذهنم رسید یه کار مهم انجام بدم تا بیست و سومین سال زندگیمو با خاطره خوش تموم کنم...
تغییری که چندساله دنبالشم داره شکل میگیره
شاید امسال برخلاف پارسال بتونم بگم تغییر مهمی کردم
ولی یه تغییر دیگه هم لازمه...
باید به فکرش باشم.
شنبه امتحان رادیو دارم...برم تمومش کنم تا اینم مثل امتحان چشمم نشه.
همه دنیا بخوان و تو بگی نه
نخوان و تو بگی آره تمومه
همین که اول و آخر تو هستی
به محتاج تو محتاجی حرومه
 
کاش دختر خوبی بشم...میخوام ب

ادامه مطلب  

قابل توجه دانشجويان رشته مهندسي مكانيك-- ساخت و توليد  

دانشجویان گرامی:
با سلام
با توجه به اینكه روز پنجشنبه 95/03/06 دانشگاه آزاد تعطیل می باشد .
لذا امتحان ریخته گری ,روز یکشنبه 95/03/09 ,ساعت 14 در دانشکده فنی و مهندسی برقرار می باشد.
شماره کلاس در روز امتحان مشخص خواهد شد.
لطفا جهت پیشگیری از غیبت در جلسه امتحان و حذف شدن واحد شما دانشجویان گرامی ، لطفا وبلاگ را  چك كنید.
موفق و پیروز باشید.

ادامه مطلب  

نمیشه تقلب کنی؟  

من خوابم نمیبره 
خاموشی ولی میخام بازم بگیرمت 
دلم میخاد بگم دوسم داری 
بازم بگی بله ....
 
از همه ی اینا فقط خط اول درست بود آقا من خوابم نمیبره ...حوصله ام سر رفته ..
دلم میخاد اینقد نق بزنم که نق دونیم پاره شه ...
چی بگم...
دیشب اس دادم پریسا امتحان داشت هیچی هم نخونده بود مثه اینکه درساش سخته 
تازه میخاس بره پزشکی تو پرستاریشم مونده ...تف تو مملکت ما بابا ...بهترین روزای زندگیتو که باید تو استرس امتحان تلف کنی ...
دیگه چی بگم...همش دارم نق میزنم...

ادامه مطلب  

 

این هفته هیچ کار مفیدی نکردم یعنی همین سه روز رو!!! مثلا تصمیم گرفته بودم عزمم رو جزم کنم بهتر از ماه مهر باشم الان میفهمم ماه مهر چقد اراده ام قویتر بوده ! امتحان شنبه که یک ماه براش تلاش کردم رو متوسط دادم اصلا نمیدونم چم میشه موقع امتحان !! اعتماد به نفسم میاد زیر خط فقر!! نمیشه که اینطوری... خدایا اینبارم یه معجزه کن جواب تلاشامو بگیرم خدایا نذار ناامید شم ... من که تغییر کردم تا اونجایی که تونستم ...تو هم کمکم کن :(

ادامه مطلب  

بودجه بندی سالانه دروس دینی،عربی وقرآن  

باسمه تعالی
مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بروجن
موضوع: بودجه بندی سالانه درس قرآن ودینی عربی
درس قرآن


قرآن نهم

قرآن هشتم

قرآن هفتم

زمان


ص 14 تا 33

ص 12 تا 29

ص 10 تا 28

مهر


ص 34 تا 53

ص 30 تا 49

ص 29تا 47

آبان


ص 54 تا 73

ص 50 تا 67

ص 48 تا 63

آذر


برگزاری امتحان

برگزاری امتحان

برگزاری امتحان

دی


ص 74 تا 93

ص 68 تا 85

ص 64 تا 79

بهمن


ص 94 تا 113

ص 86 تا 103

ص 80 تا 95

اسفند


ص 114 تا 117

ص 104 تا 111

ص 96 تا 103

فروردین


ص 118 تا پایان کتاب

ص 112 تا پایان کتاب

ص 104 تا پایان کتاب

اردیب

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1 
ورود به کانال تلگرام